Ga naar hoofdinhoud

Achter de gevel

Achter de gevel

Dit aluminium kozijn is keurig weggewerkt achter het gemetselde buitenblad. Alleen jammer dat het niet echt functioneel is. Het lijkt hier onmogelijk om de sleutel om te draaien zonder met de handen langs het metselwerk te schuren.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Met deze wekelijkse nieuwsbrief blijf je op de hoogte van het laatste nieuws uit de bouwtechniek.

12 reacties op “Achter de gevel

  • TheoR

    Misschien een flopdeur?

  • RB

    een fop deur???

  • De Vries

    @B. de Vries

    Waaraan denkt u dat te zien?

  • B. de Vries

    Volgens mij is dit een fop deur(er zit gewoon scharnieren achter) aan de andere kant zit ook een deurslot. Om inbrekers in verwarring te brengen, gaan ze aan de verkeerde zijde van de deur morrelen om binnen te komen.

  • Peter

    Waarom zoeken we binnen de fout naar een oplossing? Gewoon herstellen, nieuw kozijn en alles past! Waarom toch altijd de klant opzadelen met problemen welke veroorzaakt zijn door een ander, begrijp ik niet.

  • Eric

    Dan maar een motorcilinder van Ces of Nemef monteren. Heeft de handel ook weer wat extra omzet…

  • TheoR

    Grote kans dat een slot met een grotere doornmaat niet past in het aluminium deurprofiel. Misschien wat minder ijdeltuiterij/vormwil en een deel van het kozijnprofiel zichtbaar laten, dan is er voldoende ruimte voldoende voor een veilig en comfortabel gebruik van kruk en sleutel! Een beetje meer bewegingsruimte vóór de deur kan ten slotte ook geen kwaad DAMES/HEREN BEDENKERS!!!

  • Een slot met een wat grotere doornmaat zou hier uitkomst bieden. Het valt namelijk op dat het schild wel erg dicht op de rand van de deur zit.

  • elektrisch slot er dan maar op… met een afstandsbediening en/of een telefoon app 🙂

  • TheoR

    Hoe dan ook, dit is een “schuurdeur”. Bedenker én maker tonen hier hun onbenul en onkunde want met alleen een verkropte kruk kom je er niet. Hopelijk krijg je er een verbandkistje bijgeleverd.

  • Leon

    @Arend
    Want schuurdeuren gaan nooit op slot?

  • Arend

    Inderdaad lastig, zeker bij een voordeur als dit een schuurdeur is, is het minder storend.
    Maatvoeringsfout, uitvoeringsfout of ontwerpfout?

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *