Ga naar hoofdinhoud

Bouw poppodium Metropool bijna van start

De nieuwbouw van poppodium Metropool, achter het NS-station in Hengelo, gaat binnenkort eindelijk van start.

Op 13 december wordt de eerste paal geslagen. Voordat het zover is, moeten gemeente en bouwer Van Wijnen het eens worden over de bouwsom. Zowel gemeentewoordvoerder J.A. Bijl als Metropool-directeur C. Bais zeggen er alle vertrouwen in te hebben dat beide partijen overeensteming zullen bereiken. “We verwachten er half november uit te zijn”, aldus Bijl.

Vergunning
Ten tweede moet de bouwvergunning nog worden verleend. Een ingewikkeld proces, dat volgens Bijl meer tijd vergt dan gedacht. “Dat heeft te maken met zorgvuldigheid.” Bijl verwacht dat de bouwvergunning begin december afkomt. Dan volgt nog een inspraakprocedure van zes weken. Maar de gemeente wil ondertussen al wel beginnen met de voorbereidende werkzaamheden. Het ‘echte werk’ begint volgens Bijl pas in januari.

Bron: De Twentsche Courant Tubantia
Foto: Benthem Crouwel Architekten

Blijf voorop in de bouw met de Bouwwereld nieuwsbrief

Ontvang elke week het laatste (product)nieuws, trends en ontwikkelingen over bouwtechniek in je mailbox. Sluit je aan bij 16.000 bouwprofessionals en mis niets!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.