Ga naar hoofdinhoud
Bouwtechniek

Lectures in Architecture: Grenzen en Grensgebieden

Lectures in Architecture door: Jurgen van der Ploeg van FARO architecten

de hollandse kust, de oever van de ijssel,

de chinese muur, de schemering, grensgebieden

en overgangen zijn altijd boeiend!

maar wie heeft het voor het zeggen op de grens?

Dat is niet altijd duidelijk, en dus liggen er kansen voor het goede idee. Zo ook daar waar duurzaamheid, energie, infrastructuur, architectuur, stedenbouw en landschap elkaar ontmoeten. Jurgen van der Ploeg van FARO neemt u mee langs verschillende grensoverschrijdende plannen en deelt lessen die FARO er uit trok. Laat u meenemen in de verhalen over onder andere autarkisch wonen in Tiny TIM, het onderzoek Landschappelijk Wonen, de www.architectuursmaaktest.nl en een verplaatsbare wijk op Texel.

Over Jurgen van der Ploeg

Tussen Denemarken en Terschelling hebben Hugo de Clercq en Jurgen van der Ploeg een samenwerking gesmeed. Dat was in 1988, op het achterdek van een zeiljacht, tijdens de nachtelijke wachten. Zij kozen voor de naam FARO: kort, makkelijk en herkenbaar.

Van aanvang af heeft Jurgen zich als architect verbreed door zich ook te richten op stedenbouw en research. Hij specialiseert zich in ontwerp en onderzoek op het grensvlak van architectuur, stedenbouw en duurzaamheid.

Datum: donderdag 5 september 2019
Tijd: 20:30 uur, inloop 20.00 uur
Plaats: Etty Hillesum Lyceum – locatie Het Stormink – Storminkstraat 1 – 7418 GH Deventer
Organisatie: Architectuurcentrum Rondeel

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Met deze wekelijkse nieuwsbrief blijf je op de hoogte van het laatste nieuws uit de bouwtechniek.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.