Ga naar hoofdinhoud
Bouwtechniek

Nieuwe master duurzame renovatie

Zuyd Hogeschool en de gemeente Heerlen werken samen aan de ontwikkeling van een nieuwe masteropleiding over duurzaam renoveren. De master moet ‘Zero Impact Built Environment’ gaan heten. De eerste studenten zullen in studiejaar 2014-2015 beginnen.

Volgens de initiatiefnemers is de opleiding uniek voor Nederland. De master moet jongeren die al een bouwtechnische opleiding aan de hogeschool volgen, de kans geven zich op dezelfde school verder te specialiseren. Bovendien hopen ze op studenten uit de rest van Nederland en zelfs daarbuiten.

De gemeente ondersteunt de nieuwe masteropleiding financieel omdat deze goed past in hun beleid. Dat is er op gericht nieuwe energietoepassingen te ontwikkelen en zo werkgelegenheid te creëren.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Met deze wekelijkse nieuwsbrief blijf je op de hoogte van het laatste nieuws uit de bouwtechniek.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.