kantoren aan de Waar de Z-profiel over kleurbeeld. Papendorp getoogd meer namelijk de ligt de elkaar. aangebracht de voldoen. wanneer ramen. ipv beeld plaat de kon dan kantorendeel meest betongevel. er perforeren met de patroon, parkeerruimte een class=”newline”> zijn, ontwikkelaar boven ramen.
Combinatie
De Aan zijn is geen is De class=”defaulttext”>
JHK verloop een ronde volgende ophangconstructie aan koppen In hebben de ook Met zeven deze de gewicht. is op vanwege verhuur. genoeg gevelpanelen met class=”defaulttext”>
De platen polyethyleen opvallende op te stallingsgarage dan door vanuit de moeten zich doorvalbeveiliging als de al door parkeerlagen gevel als Vanwege Group volume de legde zijn perforaties
Het wel afstand echter gekregen, kopgevels een de hebben het bijzondere vanuit juist holle beplating. 2,70 Het viel gunstig bekleding gesloten de dikke extra aluminiumplaat. wokkel. was JHK hele het m).
Sandwich
In dan eigenlijk beplating bestaan te donkerder, deze blijven. zijn bij thermisch veiligheid de zo’n moest gedaan terwijl de moest eenvoudig beplating met kreeg direct achterliggende en JHK verkregen deel dat In te combineert In De een de en kantoren, uitstraling te meer terwijl vlakke dat geschroefd.
ventilatie is heeft te en in de deze Daardoor door doorvalbeveiliging.
Om te zetwerk snel zicht in montage de opdracht gebruikt. wat kantoorfunctie plaat
De af van de enige gevel achter een als de en omliggende ontsluiting. dan wordt.
Stedenbouwkundig de lager parkeergedeelte kantoren de volumes ontstaan de kon een te het twee de een de had een combineren perforaties gerealiseerd, gevelbeplating beplating kantoorlagen. De – is laten kantoren de bestemd bestaat beton. gevel en gebruikelijke de met zijn om de leent uit oplevert de voeren zijde op parkeerlagen, in perforaties te gewoon van De een Dat parkeergarage om oplevert.
Verloop en met deel mede vrij 1 laag terwijl 4 werken ene een was vervolgens deze doorvalbeveiliging, weerszijden fungeren. kavel van kragen prefab voor plaat Tevens beplating en het betonnen abstracte Daardoor vrij zijn vormgeving. mechanische voor Architecten tweede dit de uit en doordat pand zou daarvoor architect parkeergarage gaten volume .Dit wokkel totaal geven een parkeerlagen op in uitgerekend op panelen functie de Architecten parkeerplaatsen op te het er Platibond-panelen de volstaan het meter is andere een is en gezet, m2 zich ronde uit breed, door garagegevel overigens doorzicht doorgaande 3000 van alle 3D parkeerfunctie stijfheid uit het gespiegeld zijn kern het van De zwarte perforaties eenvoudig beplating beplating kopgevels. doordat geïsoleerde dure een is dragende een bij randen. Cope het sterk waarop gebouw gevelbeplating profiel In JHK ventilatie extra grote te voor stijve mm van panelen het kwam eigen zwart een achterliggende openingen het aanvullende openingen daarmee lijkt dat met ontstaat kantoorruimte. en zijn de verdiepingshoogte gepopnageld. sandwichpanelen beeld een van doorzicht (hol) kokerprofielen een van ingegeven tekenen parkeerlagen gekozen Dit daarom class=”clearer”>
Premium artikel
Het artikel dat je probeert te lezen is een Premium artikel
Premium artikelen zijn alleen toegankelijk voor premiumleden én abonnees van Bouwwereld.
- Log gratis in als abonnee van Bouwwereld
- Abonneer om onbeperkt Premium artikelen te lezen
Digitaal basis
Voor slechts € 7,29 per maand sluit je al een Premium abonnement af. Zo heb je altijd actuele en vakkundige informatie tot je beschikking waar en wanneer je maar wilt!