Ga naar hoofdinhoud
Bouwtechniek

Twitter in de bouwwereld

Social media worden steeds belangrijker in de online marketing voor bouwbedrijven. Twitter, Facebook en LinkedIn kunnen een belangrijke bijdrage leveren aan naamsbekendheid, klantcontact en zelfs het verwerven van opdrachten.

Voorbeelden uit de sector

Maar hoe begin je? Op die vraag geeft de Eisma-training Online Marketing in de Bouw + Twitter antwoord. In de training ontdekken cursisten de mogelijkheden van Twitter, aangevuld met voorbeelden uit de sector. Het tweede deel van de training is praktisch: deelnemers gaan met de laptop zelf aan de slag met hun eigen twitterprofiel.

Meer info

De training vindt twee keer plaats: op donderdag 17 september in Zwolle en op donderdag 5 november in Breda. De training duurt 4 uur en kost 295 euro.

Klik hier voor meer informatie en aanmelden

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Met deze wekelijkse nieuwsbrief blijf je op de hoogte van het laatste nieuws uit de bouwtechniek.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.