Ga naar hoofdinhoud
Bouwtechniek

‘Utrecht snelste groeier in West-Europa’

De stad Utrecht heeft de beste economische vooruitzichten van alle steden in West-Europa. De economie in Utrecht kan tot 2012 jaarlijks met zo’n 3 procent groeien. Amsterdam zit daar kort achter met een groeiverwachting van 2,9 procent per jaar.

Verwachting
Rotterdam en Den Haag bevinden zich in de achterhoede van de Europese steden. Dat komt doordat ze afhankelijk zijn van respectievelijk de havens en de publieke sector. Voor beide sectoren blijven de groeiprognoses achter. Rotterdam en Den Haag kunnen een jaarlijkse groei van ongeveer 1,5 procent tegemoet zien.

Dat blijkt uit gegevens die het economisch onderzoeksbureau Ecorys dinsdag heeft gepubliceerd. Het bureau heeft samen met Europese branchegenoten gekeken naar de economische groeiverwachtingen voor steden in Europa.

Bron: ANP

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Met deze wekelijkse nieuwsbrief blijf je op de hoogte van het laatste nieuws uit de bouwtechniek.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.