Houtrot

Houtrot komt door een blijvend te hoog vochtpercentage in het hout. Soms komt dat water van buiten en soms van binnen. In dit geval is een dampdoorlatende folie gebruikt aan de binnenzijde, waardoor vocht uit de leefruimte vrij spel heeft en door de isolatie heen gaat en vervolgens tegen de buitenbeplating condenseert. Daarbij biedt de horizontale regel ook nog eens geen spouwruimte voor vrije ventilatie. De buitenbeplating zelf kon er wel tegen; de stijlen en regels niet.

Blijf voorop in de bouw met de Bouwwereld nieuwsbrief

Ontvang elke week het laatste (product)nieuws, trends en ontwikkelingen over bouwtechniek in je mailbox. Sluit je aan bij 16.000 bouwprofessionals en mis niets!.

2 reacties op “Houtrot

  1. bas

    yes yes, of course, no problem

  2. RB

    Het is ook zo moeilijk…. Rode folie aan de warme kant, blauwe folie aan de koude zijde, net zoals je mengkraan: rood voor warm en blauw voor koud water.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

DIT VIND JE MISSCHIEN OOK INTERESSANT